Discuţiile lui TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW (84)

Discuţii care au primit răspuns (10) Răspunsuri Activitatea Recentă

" "Trebuie să te dezveti de ce ai învătat / You must unlearn what you have learned".…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Ian 19, 2013 lui Dezvatarea, Unlearning, Deprogramarea, Deprogramming, Deconditionarea, Deconditioning, Uitarea, Forgetting

2 Ian 19, 2013
Răspunsul dat de REINTOARCEREA ACASA

"  f. frumos este exemplificata mai jos vederea compartimentata asupra lumii si relat…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Feb 6, 2012 lui Unii spun ca nu exista succes fara invidie

3 Feb 6, 2012
Răspunsul dat de Misterul Ummo

"Arheologul german Heinrich Schliemann (6, Ianuarie, 1822 – 26, Decembrie,1890), cel…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Oct 28, 2010 lui Sanatatea precara a unui popor impedica eliberarea sa

2 Oct 28, 2010
Răspunsul dat de TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW

"SUPRAVIETUIREA NOASTRA ATAT LA NIVEL INDIVIDUAL, CAT SI CA SPECIE, ESTE CONDITIONATA…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Oct 10, 2010 lui Puterile supranaturale Ce sunt ? Care sunt caile de acces ?

4 Sep 29, 2012
Răspunsul dat de Inflorirea vietii Flowering

"Realizarea invulnerabilitatii cere trezire; fara trezire, fara trecerea de la "a pri…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Sep 13, 2010 lui Despre cartea lui Kosta Danaos- Magul din Java

2 Sep 27, 2010
Răspunsul dat de TRANCE GATE POARTA TRANSEI

"Un război de eliberare(planetara, nationala, individuala) se câstigă in plan informa…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Aug 17, 2010 lui Un război de eliberare se câstigă in plan informaţional prin inţelegere şi conştientizare

2 Aug 17, 2010
Răspunsul dat de REINTOARCEREA ACASA

"Sper sa nu va identificati cu opiniile actuale, asa cum si eu stiu ca nu stiu nimic…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Iul 25, 2010 lui 'Puterea lui Socrate'

3 Feb 10, 2011
Răspunsul dat de Unlearning our limitations

"vedeti completarea din comentariu in Calea Trezirii sau Eliberarii Za Moksha http://…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Iul 20, 2010 lui Sinuciderea individuala si colectiva

4 Ian 15, 2012
Răspunsul dat de Inner Holy Grail

""Ceea ce este esential este invizibil pt ochi; doar cu inima poti vedea cu adevarat…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Iun 5, 2010 lui Calea de trecere de la "a privi" la "a vedea"

1 Iun 5, 2010
Răspunsul dat de TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW

"Un raspuns pt cei ce se cred lipsiti de putere, fara sa afle mai intai cine sunt si…"

TREZIREA ACUM/AWAKENING NOW a răspuns Mai 25, 2010 lui Puterile supranaturale Ce sunt ? Care sunt caile de acces ?

4 Sep 29, 2012
Răspunsul dat de Inflorirea vietii Flowering

Insignă

Se încarcă...

Fişiere video

• Adăugare fişiere video
  • Vizualizează Tot

Statistici

Top Poetry Sites

© 2018   Created by Gelu Vlaşin.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor