Discuţiile lui Dimitrio (74)

Discuţii care au primit răspuns (12) Răspunsuri Activitatea Recentă

"Salut Stani , Mulţumesc pentru invitaţie ! Felicitări minunată idee . Cenaclul este…"

Dimitrio a răspuns Aug 14, 2010 lui Invitatie pentru creatori

1 Aug 14, 2010
Răspunsul dat de Dimitrio

""Singuratatea poate fi oaza de liniste intr-o lume nebuna ,nebuna.Daaaaaaa..poate fi…"

Dimitrio a răspuns Iul 5, 2010 lui Un autodidact despre atemporalitate şi despre sens în istoria concretă [eseu escatologic ] - Dumitru G.Sin

6 Iul 5, 2010

"" Cimitirul Bellu va fi inclus ca punct de reper pe harta obiectivelor cultural-turi…"

Dimitrio a răspuns Iul 4, 2010 lui Un autodidact despre atemporalitate şi despre sens în istoria concretă [eseu escatologic ] - Dumitru G.Sin

6 Iul 5, 2010

"Ada te citez cu plăcere : "Cred ca omenirea are nevoie de un om desavarsit." şi eu s…"

Dimitrio a răspuns Iun 28, 2010 lui Fred Flinstone un pretext pentru o incursiune imaginară cu ajutorul calculatorului Dino pînă la urmaşul lui Adam , şef de trib în Africa (partea a doua ) de Dumitru G. Sin

5 Iun 30, 2010
Răspunsul dat de Ada

"Dacă observaţia ta, Ada ,nu conţine o ironie (şi aceasta nu m-ar supăra,dimpotrivă m…"

Dimitrio a răspuns Iun 27, 2010 lui Fred Flinstone un pretext pentru o incursiune imaginară cu ajutorul calculatorului Dino pînă la urmaşul lui Adam , şef de trib în Africa (partea a doua ) de Dumitru G. Sin

5 Iun 30, 2010
Răspunsul dat de Ada

"Da dar şi prin botez : Dumitru spre exemplu"

Dimitrio a răspuns Iun 27, 2010 lui Fred Flinstone un pretext pentru o incursiune imaginară cu ajutorul calculatorului Dino pînă la urmaşul lui Adam , şef de trib în Africa (continuare ) de Dumitru G. Sin * Publicat de Dimitrio

2 Iun 27, 2010

"Thanks Ada !"

Dimitrio a răspuns Iun 26, 2010 lui A TREIA ROMĂ ULTIMUL PAS ( *novelina de amor şi ură) de Dumitru G .Sin

2 Iun 26, 2010

"Mulţumesc Ada da ,Lică vine de la " licărirea" acestui locuitor al paradisului din s…"

Dimitrio a răspuns Mar 16, 2010 lui "Cheresig paradisul din sertar" (partea a doua a unui roman-eseu ) de Dumitru G. Sin

2 Mar 16, 2010

"Bună anecdota doamna Neagu Alexandra am răs cu lacrimI (îmi vinea să scriu "violete"…"

Dimitrio a răspuns Mar 7, 2010 lui Un român indignat în mod violet (micro eseu violet)

1 Mar 7, 2010

"E a doua zi dupa...Ii postam domnului Stanescu Aurel Avram in pagina sa ca tocmai ci…"

Dimitrio a răspuns Ian 24, 2010 lui Moartea unui artist-actor

2 Ian 24, 2010

Insignă

Se încarcă...

Fişiere video

• Adăugare fişiere video
  • Vizualizează Tot

Statistici

Top Poetry Sites

© 2021   Created by Gelu Vlaşin.   Oferit de

Embleme  |  Raportare eroare  |  Termeni de utilizare a serviciilor